تبلیغات
دیوار سفیـد - Reading Nook


دیوار سفیـد

سمت مرا از « آب » بپرسیـــد... دریا همیشه منتظر عاشقانه هاست.

این طور حرف زدن ها به درد اینستا نمی خوره. اگه اینجا حرف بزنم و کسی نظری نده، اوکیه. میذارم به پای اینکه دیگه خیلی کم پیدا میشن کسایی که وبلاگ خوانی کنن ولی اینکه کسایی ببینن و صحبت نکنن باهات، زیاد جالب نیست. برای منِ کمی تا قسمتی مغرور، دوست نداشتنیه.

علی ای حال ویر نوشتن رو دیوار منو گرفته و هی می نویسم.

ریدینگ نوک به فارسی سخت میشود یک جای راحت و دلپذیر برای لم دادن و کتاب خواندن. به قول بارانِ ایزدستا: جا بارانی!

که خب من در حال حاضر فاقد چنین جایی هستم. هر طرف که میرسد لم می دهم و پاهام را روی هم دراز می کنم و کتاب می خوانم. البته یک تلاش ناموفق هم داشتم که چنین جایی برای خودم بسازم. یک هفته بیشتر دوام نیاورد.

ریدینگ نوک رویاییم یک اتاق نه چندان بزرگ، در ابعاد ۳ در ۴، با یک پنجره ی نزدیک به سطح زمین در ارتفاع یک متری ست. یک طاق عریض هم دارد. که با تشکچه و کوسن های سفید و سبز پوشیده شده است.

البته یک مبل راحتی گنده هم در گوشه ی اتاق هست. طوری ست که می شود رویش دراز کشید یا پاها را از یک سمت آن آویزان کرد و به پوزیشن راحتی دست پیدا کرد. ( جای ف خانوم خالی که بگوید: دوباره سندرم لش نیهان تو عود کرد که می خوای لش کنی و بخوابی. ).

یک دیوار اتاق هم یک کتاب خانه ی بزرگ سرتا سری ست. تمام کتاب های دلخواهم به ترتیب رنگ درونش چیده شده. تازگی ها عاشق چیدن کتابخانه بر اساس رنگ ها شده ام ولی نمی دانم می توانم به وسواس به ترتیب قد بودن غلبه کنم یا نه. این دیوار می شود: دیوار رویا.

یک دیوار دیگر اتاق و البته اندکی از فضای مقابلش گلدان های گل را می گذارم. انواع و اقسام گل ها. در همه ی طیف های رنگی سبز. و اسمش را می گذارم: دیوار زندگی.

با یک سیستم صوتی مجهز کار ریدینگ نوک تکمیل می شود. حالا می شود غرق شد.[ پنجشنبه 1 شهریور 1397 ] [ 01:29 ق.ظ ] [ unique ... ] نظرات      قالب ساز آنلاین